1989 Yılında bir şahıs firması olarak mobilya sektöründe faaliyete başlamıştır. Malzeme ve hizmet kalitesini ilke edinen Möblesan Mobilya ve Dekorasyon 2000 m2 kapalı alanı ile Fethiye ve çevresindeki müşterilerine hizmet vermektedir.

2005 yılında mağazacılık sektörüne adım atan firmamız Kelebek Mobilya ve Mutfak gibi köklü firmaların bayiliklerini de yürütmektedir.

Yıllardır kaliteli malzemeyi ürüne çevirerek Fethiye insanıyla buluşturan firmamız bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Ahşap, mobilyanın vazgeçilmezidir. Ahşabın yüzyıllar boyu insan için değişmeyen sıcaklığı ile özdeşleşmiş bir dostluğu vardır. Yüzlerce yıllık bir ağacın her noktasında oluşmuş ürünlerin, helozonik bir halkanın insan beynin de yarattığı soyut tasarımlar ver betimlemeler muhteşem bir tabloyu çağrıştırmaktadır.

Tüm bu güzellikler bir noktada hayallerin gerçeğe dönüştüğü andır. Bu nedenle ahşabın desen güzelliği hep taklit edilmiştir. Möblesan Mobilya ve Dekorasyon kaplama, kaplamalı mdf, mdf, mdflam, yonga levha gibi ahşap ile özdeşleştirilen malzemelerle en güzel ürünlere ulaşmayı amaç edinmiştir.

Möblesan Mobilya ve Dekorasyon hiçbir zaman güncelliğini yitirmeden, kalitesinden ödün vermeden geniş üretim kapasitesi ile hayallerin gerçeğe dönüştürülmesini değerli müşterilerine sunmaktadır.